Logo PPOMOC ČR, s.r.o.

Rozšíření INDIVIDUAL+™ - rozšíření šité na míru

První pomoc je na počet a rozsah kapitol velmi bohatá. Kromě naší standardní nabídky proto pro klienty připravujeme individuální rozšíření ze všech oblastí (například sport, děti, průmyslová odvětví, zdravotnictví, hory, kanceláře). Vždy preferujeme krátší, ale zato vysoce efektivní školení.

Jak takové rozšíření vypadá v praxi?

V květnu 2013 se na nás obrátil zástupce jedné z předních společností působících v oblasti odpadového hospodářství s požadavkem na nadstandardní proškolení svých zaměstnanců v Praze, Brně a Ostravě. Pro klienta jsme připravili zaměřenou přesně na jeho potřeby a rizika vyplývající z práce s nebezpečnými materiály. Základní kurz Záchrana života ROOT™ jsme rozšířili o kurz EXPERIENCE+™ a individuální kapitoly zaměřené např. na poleptání očí, kůže a sliznic. Jelikož naše nabídka byla v poměru cena / výkon nejlepší, tak jsme při následné osobní schůzce se zástupcem společnosti doladili detaily školení. Účastníci kurzu se naučili například nadstandarní "oko" zachrňující úkon - everzi víčka, ale i základní postupy u běžných pracovních úrazů a stavů.

Celkem 37 provozů nyní disponuje kvalitně proškolenými zaměstnanci připravenými pomoci svým kolegům. Reakce na kurz sebe nenechala dlouho čekat: "Dobrý den, nevím, co jste s lidmi na školení dělali, ale ohlasy jsou plné nadšení. Moc děkuji za vaší práci a čekejte za 11 měsíců objednávku na další kolo.". Další školení pro klienta nakonec realizujeme již v září 2013.

Ať se zabýváte čímkoliv, uděláme vše proto, abychom Vás příjemně prekvapili.

Připravíme pro Vás kurz odpovídající Vašemu oboru a potřebám. Personální zabezpečení, délka, cena a pomůcky u individuálních kurzů jsou značně variabilní, proto nás neváhejte kontaktovat. Nabídku Vám rádi zašleme.

Máte o tento kurz zájem? Napište nám, obratem se Vám ozveme zpět..

Jméno kontaktní osoby:
Společnost / instituce:
Telefonní číslo:
E-mail:
Datum, čas a místo konání kurzu(-ů),
popř. podrobnosti a další přání:
Máme zájem o tato školení: základní kurz Záchrana života ROOT™ (90 min., max. 15 os., 4 790 Kč bez DPH 21%)
rozšíření CRASH™ - dopravní nehoda (+30 min., max. 15 os., +490 Kč bez DPH 21%)
info
rozšíření INDIVIDUAL™ (specifikujte Vaše přání, prosím, výše, děkujeme)
Odběr novinek: newslettery zasíláme sporadicky

Odesláním tohoto formuláře udělujete v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů souhlas se zpracováním osobních údajů poskytnutých společnosti PPOMOC ČR, s.r.o., a to za účelem zpracování poskytnutých údajů pro potřeby organizačního zajištění kurzu, přípravy certifikátu a další marketingových aktivit jako např. zasílání obchodních sdělení (newsletterů) - pokud k tomu udělíte souhlasem tlačítkem "odběr novinek", součástí každého sdělení pak je přímý odkaz s možností odhlášení jejich odběru. Údaje mohou být přístupné zaměstnancům naší společnosti (osoby uvedené na těchto stránkách v části náš tým). Údaje nepředáváme třetím stranám. Tento souhlas se uděluje na neurčitou a je kdykoliv odvolatelný na libovolném z našich komunikačních kanálů.